Serdecznie witamy!

Witamy w naszym wyjątkowym zespole !

Sarturia® jest rzeczywiście wyjątkowym miejscem. Jako część organizacji służącej dobru publicznemu, zespół Sarturia® Literary Academy wraz z wolontariuszami zajmuje się przede wszystkim, wsparciem naprawdę interesujących autorów, którzy nie mieli do tej pory możliwości, pokazać naprawdę tego, do czego zostali stworzeni; a nie tylko zarabianiem pieniędzy i sprzedażą. Jednak już na początku musicie wiedzieć, że dopiero po właściwym treningu okazuje się, kto zostanie na stałe przyjęty do naszej „fabryki pisania”, która publikuje swoje książki według modelu amerykańskiego.

Start: http://www.sarturia.com/ausschreibungen

Przy okazji: spod skrzydeł Sarturia®-Literatur-Akademie wyszło już kilkuset doświadczonych autorów i odnoszących sukcesy redaktorów. Poza tym do naszych obecnych i byłych protegowanych możemy zaliczyć znanych i odnoszących sukcesy wydawców. Ale to nam nie wystarcza.

W dalszym ciągu poświęcamy się promowaniu garstki naszych zasłużonych bestsellerów. To właśnie Tobie i Twojej przyszłości nasz zespół jest w stanie poświęć ogromne swoje wysiłki. Mamy kilku potencjalnych kandydatów i jest jeszcze miejsce dla jednego, dwóch sympatycznych i niezwykle uzdolnionych pisarzy.

Cóż wiemy, że „dobre rzeczy” potrzebują czasu; ale można też odkrywać je codziennie. A może to właśnie Ty jesteś jednym z tych zdolnych pisarzy, których właśnie poszukujemy do naszej fabryki pisania …

Każdy, kto chce dowiedzieć się czegoś o skutecznym, zorientowanym na kompetencje wsparciu uczniów, powinien przeczytać poniższy artykuł Spiegla, aby móc się psychicznie do tego przygotować:
http://bit.ly/2sxHl5I

Najwierniejsi autorzy Sarturia® Literature Academy odnoszą niebywałe sukcesy!

Oczywiście są z pewnością inni renomowani i zaangażowani społecznie wydawcy , których nazwiska miałyby niebagatelne znaczenie w Twoim Życiorysie, zapewniając Ci tym samym doskonalą reklamę.
Jest jednak absolutnie zbędne, abyście musieli borykać się w międzyczasie z tzw.: „Wszystkowiedzącymi” z for internetowych dla pisarzy lub przedstawicielami małych wydawnictw.
W każdym razie powinniście unikać takich „doradców”, którzy tylko pozornie „wszystko wiedzą”, ale ich reklama i obszar publikacji jest stosunkowo nieskuteczny. Jest ich już wystarczająco dużo. Prawie żaden z nich nigdy nie udowodnił ponad stu czy tysiąca egzemplarzy rzeczywistej sprzedaży! Po prostu nie można polegać na ich słownych obietnicach i pokusach. Które Wam przedstawiają.
Ale jeśli jesteś mądry i porównujesz rzeczywistą liczbę sprzedaży książek, możesz łatwo znaleźć odpowiedniego wydawcę dla siebie. A „on” skontaktuje Cię z wydawcami najważniejszych wydawców. Nie zadowalaj się miernością.
Spójrz również na: https://de.wikipedia.org/wiki/Liste_deutschsprachiger_Verlage
https://de.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Buchverlag_(Polen)

NAJNOWSZE INFORMACJE:
Sarturia®-Turcja również otworzyła swoje podwoje. Wkrótce pojawią się inne obszary językowe, takie jak Hiszpania i Ameryka. Oczywiście prasa proeuropejska z zadowoleniem przyjmuje współpracę niemiecko-turecką w zakresie promocji talentu literackiego. I nie moglibyśmy wybrać lepszego ambasadora niż redaktor telewizyjny Cornelia Arbaoui. Nadal dużo usłyszymy od niej i jej tureckojęzycznych kolegów.

Zobacz także Link:
http://www.sarturia.com/hatiralar
.

Breaking News 2017

Po dokładnym zbadaniu przykładowej funkcji modelu Sarturia®, dobrze znany duży bank przekazał też ogromnie duże kwoty na rzecz stowarzyszenia non-profit Sarturia Autorenschule e.V.

Oficjalny czek otrzymaliśmy w lecie 2017.
Akademia Literatury Sarturia® gorąco podziękowała bankierom w imieniu swoich podopiecznych i studentów za decydujący wkład, który jako darczyńcy wnieśli w promocję sztuki i kultury w krajach niemieckojęzycznych.
.

Skała w ogniu

W międzyczasie „Wszystkowiedzący” musieli sobie rzecz jasna uświadomić, że Sarturia® to nie tylko kultywowanie pięknego hobby. Poważnym jest zatem zapewnienie pożądanej przez Ciebie kariery. I – szczerze mówiąc – to nie zadziała, jeśli po prostu narzekasz lub zachowujesz się jak krótkoterminowy obserwator lub jak zwykły student zaoczny.

Dlatego należy od samego początku zdecydować, czy nie chce się pozostać tylko autorem ze zwykłym hobby, jakim jest pisanie lub tylko pracownikiem budowlanym, chemikiem czy sekretarką, czy też Twoja pasja pisania tak bardzo płonie w Tobie, że już nic innego się nie liczy.
Ponieważ wciąż doświadczamy w Sarturia®, że wszyscy studenci podejmujący się współpracy bez przekonania w pewnym momencie zawodzą nas i muszą mozolnie utrzymywać się na powierzchni dzięki publikacjom od małych i mikro wydawców.

O tak, prawdą jest, że „praktycznie wszyscy” autorzy, którzy regularnie lub przedwcześnie opuścili poziomy finansowania Sarturia®, są z zadowoleniem witani przez nastawione na zysk mikroprzedsiębiorstwa. Jednak większość naszych podopiecznych uważa, że ich miejsce nauki jest inne. Nasz zespół w Sarturia® pomaga im osiągnąć ten cel. Ponieważ Akademia Literatury jest prawdziwą skałą w ogniu!
Prawdziwie zdolni pisarze już dawno zdali sobie sprawę, że muszą dobrze działać, gdy w Sarturia® otrzymają najdroższe ze wszystkich kursów praktycznie za darmo. Odwaga, ambicja i rzetelność są absolutnie konieczne, jeśli jako pełen nadziei i marzeń autor chcesz wznieść się daleko poza siebie. Nikt nigdy nie stał się przez narzekanie specjalistą w danej dziedzinie. Ale rzetelną pracą i starannością, już tak!

Wszystko zaczyna się od prostego uczestnictwa w naszych przetargach i konkursach, a jeśli chcesz, kontynuujesz naukę w szkole autorskiej Sarturia®, aż do przyznania dyplomu Sarturia®, z którym były student kwalifikuje się do pracy w dziale agencji. Sekcja agencji wykonuje całą pracę za niego, jeśli chodzi o negocjacje z większymi lub większymi wydawcami. Najlepsi z najlepszych, ale wchodzą do zespołu fabryki pisania na modelu amerykańskim
Spójrz również: http://www.sarturia.com/akademie/

Jeśli chcesz wiedzieć, co entuzjastyczni studenci powiedzieli o nas, wystarczy spojrzeć na „doświadczenia” naszych gości i autorów. http://www.sarturia.com/sarturia-verlag-erfahrungen/ A jeśli chcesz wiedzieć, jak uczestnicy naszego programu finansowania rozwijają się literacko i osobiście, wystarczy rozejrzeć się po forum autora http://www.sarturia. com/forum/ Tam spotyka się pracowitych, dobrodusznych i pomocnych ludzi lub nawet odnoszących sukcesy laureatów literackich. Uwaga: wymagana aktywacja.

Ale tak jak powiedziałem: trzeba już teraz chcieć wyróżniać się od pęczniejących powodzi masowego piśmiennictwa, inaczej to nie zadziała. Można to łatwo rozpoznać teraz, jeśli otworzysz szeroko oczy i przyjrzysz się naszym sukcesom. Dalszy komentarz jest już zbędny.

Die Kommentarfunktion ist geschlossen.